polski Strona główna / instruktorzy
Poniedziałek - 21 października 2019 Celiny, Hilarego, Janusza     "Największym urokiem świata jest urok drugiego człowieka" - Zofia Nałkowska
Menu
- Kontakt i godziny
- Informacje ogólne
- STOŁÓWKI - JADŁOSPIS
- SMACZNY OBIADEK
- KALENDARZ IMPREZ
- Świetlice
- Konkursy
- Księga Gości
- Kino
- Teatr
- Konkursy Wielkanocne 2017
- Wielkanocna Dobra 2015
- Zespoły artystyczne
- Koła Gospodyń Wiejskich
- Sport
- Multimedia
- Galeria do 2013roku
- Archiwum
- instruktorzy
- Dla turysty rozkłady BUSÓW
- Śpiewnik - Dziecięcy Zespół Regionalny
- Śpiewnik - Dziecięcy Zespół Regionalny
Osoby które z nami współpracują bądź współpracowały
ANNA GOC
            prowadziła u nas Warsztaty Teatralne w czasie ferii 2013. Dyplom aktorski zdobyła w 2006 roku pod okiem Jana Korwina Kochanowskiego. Jest stypendystką Małopolskiej Fundacji Stypendialnej za osiągnięcia na niwie artystycznej, a także absolwentką Katedry Dramatu Uniwersytetu Jagiellońskiego.
            Debiutowała na scenie teatru Zagłębiowska Scena Muzyczna w Dąbrowie Górniczej, jest także laureatką wielu przeglądów i festiwali piosenki aktorskiej: ze wszystkich nagród najbardziej ceni Grand Prix zdobyte w 2010 roku na XXXV Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Zamościu. Od czterech lat prowadzi grupę teatralną "Projekt" działającą przy Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.     
            Aktualnie, rozwija swoją wiedzę i warsztat uczestnicząc w zajęciach Studium Terapii przez Sztukę Inki Dowlasz w Teatrze Ludowym w Krakowie.


Roman Piechociński
            –od 30 lat instruktor kat. I, choreograf, były tancerz, trener w Klubie Tańca Towarzyskiego AXIS w Nowym Sączu, absolwent 2-letniego studium MKiDN z dziedziny tańca towarzyskiego.
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: gok.gminadobra.pl